Zakázková výroba v Číně

Zakázková výroba v Číně

Na základě 8 letých zkušeností s čínským trhem jsme schopni nabídnout ucelený servis. Na rozdíl od některých jiných firem disponujeme vlastními kmenovými zaměstnanci přímo v Číně. Proto máme celý proces produkce a dodaní co nejlépe pod kontrolou a můžeme zajistit zakázkovou výrobu v Číně dle Vašich potřeb.

Zakázková výroba v Číně

Doplňkové informace k požadavku na zakázkovou výrobu v Číně

Doručení zásilky do Prahy je obsaženo v kalkulované ceně, není-li stanoveno jinak.

Zboží muže být doručeno na Vámi určené místo neprodleně po příchodu do České republiky a celním odbavení prostřednictvím České pošty.

Zaplacení zálohy na zakázkovou výrobu v Číně.

Vzhledem k zakázkovosti výroby požadujeme 50% zálohu splatnou v den sepsání smlouvy nebo při objednávce, 50% je splatných v den předání zboží popřípadě na dobírku.

Informace zde uvedené jsou orientační a vztahují se na standardní podmínky a zboží vyrobené na zakázku v Číně. Změna vyhrazena, individuálnímu vyjednáváni máme dveře vždy otevřené. Zakázková výroba v Číně nikdy nebyla jednoduší!

Zkazková výroba dle kategoríí.

Při zakázkové výrobě vždy spolupracujeme s profesionálem v dane oblasti a kontrolujeme parametry definovane zákazníkem.

Zakázková výroba z gumy, pryží a silikonu

Jsme schoplni zakázkové vyroby forem a nadobí ze silikonu, zakázkových pracovních a manipulačních podložek ze silikonu, zakázkové přístrojové klávesnice, silikonové obaly a pouzdra na stroje přistroje, silikonové hadicové propojky a kolena gumové vibrační bloky, silent bloku, a dalších zákazkově tvarovaných předmětů …..

Zakázková výroba ze PVC, Melaninu, ABS a ostatních Plastů

Můžeme vyrábět reklmní prívěšky a rozlišovače z pvc, folie s definovanou barevností  sílou a tvarem pro další zpracování, z melaninu pak zakázkově tvrované nadoby nejčastěji pro hotely a fast foody, profily  díly a výlisky z ABS ….

Zakázková výroba ze keramiky, skla, porcelanu.

Na zákázku vyrobíme komponenty pro elektrotechnickou výrobu s požadavky na tepelné a izolační vlastnosti a komonenty a díly pro výrobu dalších strojů, nebo zařízení. Keramická obložení  a komponenty s vysokými požadavkem na mechanickou i tepelnou zátěž.

Zakázková vyroba z textilii nanovlakno, mikrovlákno

Del požadavku dodáme výrobky z nano a mikro vlakna tj. většinou z nanotextilii a nebo microtextili. Muže se jednat od reklakmních  a uklidových utěrek a hadřiků až po nano textilní filtry por specializovane použití. Zakázkově lze volit jak materiál, tvar, ale i další parametry.

Zakázková výroba magnetickych komponentů

Jsme schopni dodat magneticke komponenty a díly z různými nároky na kvalitu magnetů. Od magnetu neodumových s velkou přesností pro použtí v elektrotrchnice a pro výrobu dalších přístrojů až třeba po reklmní magnety.

Zakázková výroba grafitových komponentů a dílů

Jedná se o výrobu z grafitového prášku produkty z takzvaného grafitového kovu to jsou mechanické díly, ozubená kola. Nejčastěji díly pro  výrobu strojů a motorů. Pro elektro motory můžeme nbidnout zakázkové uhlíky do elektromotorů.

Zakázková výroba ze kovů hliníku, duralu, ocely, slitin ….

Výroba kovových komponentů na zakázku a to libovolnou technologií, nebo kombinací technologii a obrábění.

Na zakázku vyrobíme obaly, přebaly, blistry a pouzdra

Mužete u nás zadat výrobu blistrů, přebalů, obalů na produkty nebo léčiva. Nádoby i pouzdra a to jak v režimu zakazkové výroby tak i ze skladu bez nutnosti platit formu.

U zakázkové výroby tak v malých sériích budeme schopni vyvzorovat hotový podobný pordukt .

Na zakázku vyrobíme potravinové doplňky

Dle vašeho zadání jsem schopni dodat potravinové doplnky ve specikovaném složení a obalu na zakázku. A provést testování zadaných parametrů.

V zakázkové výrobě a jejím zprostředkování se pohybujeme 15 let .

Zakázková výroba pro dovoz z Číny

Naše kancelář je schopna zadat výrobu dle Vašeho přání(požadavku) přímo na míru. Posoudíme možnosti dodavatele s ohledem na reálný stav výroby a kvality výstupu a zajistíme, že Váš dovoz z Číny bude odpovídat Vašim požadavkům.

Jakou máte zkušenost se zakázkovou výrobou?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *