Vývoz / Export do Číny

Vývoz / Export do Číny

Nebojte se. Čína na rozdíl od Evropy, není citlivá na cenu. A pokud je výrobek unikátní nemá za nej čínský zákazník problém zaplatit. Peníze nejsou problém. To platí i na investiční ůrovní Čínský kapitál nemá běžnou optikou pochopitelné limity.

Na stranu druhou není na světě konkurenčnějšího prostředí a čínský online prodej je disciplína, která funguje odlišně než ve zbytku světa a je mnohem konkurenčnější a spletitější.

Online specialista pro vývoz – export do Číny

Můžeme Vám nabídnout specialistu, který se čínským online marketingem zabývá přes deset let a který pomáhal prosadit velké americké značky na Čínském online trhu. Najdeme pro Vás optimální cestu úměrnou velikosti Vašeho businessu a pomůžeme s online marketingovým průzkumem.

SEO optimalizace internetového prodeje pro export na online Čínský trh.

Optimalizace pro čínské vyhledávače a Čínský online obchod má úplně jiné zvyklosti a pravidla než má Evropský, Americký a Ruský internet.

  Jen pro úvod je dobré vědět, že v Číně nefunguje facebook, messanger ani whats app .  Nejsou běžně dostupné zahraniční stránky. Všechny čínské telefony mají omezení na hardwarové úrovni takže i když s nimi vycestujete máte jiné výsledky vyhledáváni než v telefonu Evropském.

Z Číny neotevřete žádný google dokument a posílání větších souborů je možné pouze přes Čínské služby.

Většina plateb je prováděna přes chatovací službu. Standardní emailová komunikace se nepoužívá s výjimkou firem zaměřených na zahraniční obchod.

Většina obchodů se nerealizuje přes privátní obchody typu Alza, ale 99 procent obchodů je realizováno přes servery typu Aukro, nebo Heureka. Hlubší analýza by byla dlouhé pojednání.

Je to jiné 🙂

Dovoz do Číny

  • realizovat průzkum trhu
  • konzultovat strategie
  • zajistit personální obsazení
  • vyřídit administrativní náležitosti spojené s působením v Číňe

Lidské zdroje v Číně pro Exportní i importní činnost

  • Doprovod na veletrhy a k dodavatelům v angličtině a čínštině
  • Překladatelský servis do angličtiny a z angličtiny do čínštiny
  • Specialista dle Vašeho požadavku
  • Překladatelské služby česko-čínské a čínsko-české

Napište nám do komentářů o kolik let pozdeji a o kolik kilometů méně bude mít česká vysokorychlostní železnice oproti čínské ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *