Služby pro import z Číny.

Služby pro import z Číny.

Import z Číny prostřednictvím agenta

Jedna z nejběžnějších forem spolupráce s Čínou kterou využívají i některé firmy které se zabývaji obchodem s Čínou a které nemají přímé zastoupeni v Číně.

Tato forma je citlivá na spolehlivost agenta, který nemusí řešit problémy v případě že na nich nich nemá finanční zájem (po zaplaceni). Tuto formu spolupráce lze doporučit tam kde se jedna o rutinní pravidelné importy z Číny bez požadavku na kontrolu kvality. Provize agenta pro import z Číny se pohybuje od 3 do 10 procent v závislosti na složitosti a objemu kontrol a prace. Tato informace je ovšem zkreslena těžko ověřitelnou přesnou kupní cenou. Agenti úzce spolupracuji s výrobcem, a proto se reálnou tržní cenu zákazník nedozví ani při osobním jednání u výrobce.

Pokud firmu vyhledáte přes internet, s největší pravděpodobností jednáte právě s agentem, který vystupuje za výrobce. Naše firma nenabízí tuto formu spolupráce pro import z Číny, protože ji nepovažujeme za bezpečnou.

Import z Číny – převzetí garance

Pro menší než kontejnerové objemy importu z Číny je nejvýhodnější využít naších služeb, vyspecifikovat produkt popřípadě cílovou cenu. Cena a kvalita importu z Číny jsou samozřejmě provázány a proto není vždy moudré tlačit cenu co nejníže. Od určité hranice klesá kvalita importu z Číny neúměrně s cenou (ale náš zákazník náš pán).

Vše funguje stejně jako by jste zboží objednali v Čechách; jsme Česka firma a podléháme Českým zákonům. Za zboží přebíráme garanci a připadné problémy s importem z Číny řešíme operativně. Snažíme se budovat dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky. Reference a vzorky realizovaných zakázek jsou k dispozici a rádi se s nimi pochlubíme.

Import z Číny – full servis

Pokud si zákazník přeje, jsme schopni ho přímo kontaktovat s výrobcem a to dvěma způsoby: prostřednictvím informačního balíčku pro import z Číny a nebo přidělením jednoho našeho zaměstnance pro komplexní informační servis importu z Číny.

Nás zaměstnanec se znalostí prostředí a čínštiny je schopen operativně a efektivně řešit Vaše dotazy, problémy, průzkumy a přání. V případě, že je třeba, aby pracovník vycestoval mimo Guangzhou, kde se nachází naše kancelář, účtujeme k ceně za den ještě přímé výdaje na letenky a ubytování.

Jestliže náš zákazník vstoupí do přímého kontaktu s výrobcem, může využívat naše služby jednorázově pro jednotlivé úkony nebo podepisujeme smlouvu o zastoupení s procentním určením provize při importu z Číny a definováním rozsahu kontrol a činnosti.

 

Servis při importu z Číny výstavnictví a veletrhy

Užitečné odkazy při vaší návštěvě veletrhu v Číně. Neváhejte nás kontaktovat pro základní zorientování.

Zajistíme Vám doprovod, tlumočení, rezervaci ubytování a další servis při Vaší návštěvě veletrhů v Číně.

 Veletrhy v Číně se rázem stávají dostupné i těm, kteří zrovna neovládají čínštinu anebo se neorientují v chaotickém čínském prostředí. S naší firmou si můžete být jistí, že návštěva veletrhů v Číně se nezmění v noční můru. Veletrhy v Číně jsou pro Vás skvělá příležitost!

Ponecháme na Vašem rozhodnutí jaké služby využijete.

Dovážíte zboží z Číny pravidelně nebo nárazově ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *