Výroba a dovoz zakázkových komponentů

Výroba a dovoz zakázkových průmyslových komponentů, dílu a polotovarů

Kontrola kvality při Dovozu  a doprava z Číny

Využijte našich služeb dopravy pří agregovaní zásilek, nebo při potřebě kumulovat vzorky z více lokalit. V případě že je potřeba vyřešit komunikační problém s dodavatelem s dokumentací nebo s vyclením. Pokud poptáváte pouze dopravu bez přidané služby je asi lépe obrátit se na DHL, nebo přepravního agenta přimo.

Můžeme nabídnout vyřešení chybějící dokumentace, komunikace s dodavatelem v čínštině se znalostí lokálních zvyklostí přímo našim lokálním pracovníkem.

 V Číně je kulturní tradice, že se o podstatě problému nemluví to je neslušné.

 Z Evropského pohledu je to špatně pochopitelné a vede to k vyhroceným situacím a na jejich základě pak standardně Čínská strana přestane komunikovat.

Proto je lépe se dovědět o podstatě problému od lokálního člověka, který zprostředkuje problém do jasné formulace. Problém který nemusíme tušit a je možné ho řešit. Možná je zapotřebí zaplatit nějakou dokumentaci či certifikát, který nebyl v původním rozpočtu, nebo jiný podobný zádrhel, který je většinou řešitelný  a lépe zaplatit nějaké peníze navíc než promrhat spoustu již vynaložené energie a peněz.

Podvodů v době přímého obchodního propojování Evropy s Čínou přes internet, lehce přibývá. V zásadě jsou čínské firmy férovými obchodníky (s výjimkou atmosféry kdy je nezdravý tlak na nějaký parametr mimo normální meze). Největší procento nepodařených obchodů právě vychází z jiné logiky komunikace, na kterou si Evropan prostě nemá šanci zvyknout.

Pokud tento fakt přijmete, bude se Vám obchodovat s Čínou lépe. Některou část komunikace je lépe delegovat  na lokální personál.

Rada zdarma: Nepodceňujte osobní vazby. Čínský obchod je vždy založen na vazbách, nebo v něm hrají důležitou roly. Pokud k obchodu s Čínou přistupujete silově systémem Master – Slave vše poběží hladce, ale jen do prvního problému.

Velkosériová a malosériová zakázková výroba

Nabízíme outsourcing sériové výroby a to jak malosériovou výrobu tak velkosériovou

Postčí předat technickou dokumentaci včetně materiálových a kvalitativních požadavků a mi vám dodáme požadovaný díl nebo komponent.

U složitějších celků pak řídíme vzorování a prototypování před zavedení vlastní malovýroby, nebo velkovýroby.

Předaní technické dokumentace pro sériovou zakázkovou výrobu je nutné v elektronické formě.

Tento požadavek, ale dnes již asi nikoho nezaskočí. Je dobré pečlivě definovat požadavek na materiál a na kvalitu výstupu sériové výroby.

Pro velkosériovou i malosériovou výrobu je také domluvit systém kontroly kvality.

Zvolit správné optimum je klíč při přehnaných požadavcích na kontrolu i kvalitu sériové výroby se výrobek prodraží. Ve vztahu k povaze sériově vyráběného produktu je dobré zvolit optimální mix .

Výroba a dovoz zakázkových průmyslových komponentů, dílu a polotovarů

Poptejte zakázkovou výrobu průmyslových komponentů, nebo polotovarů .

Potřebujete pro Váš finální  výrobek nějaký polotovar nebo komponent? Zašlete nám poptávku máme dlouholetou zkušenost s průmyslovými subdodávkami a výrobou částí a dílů. Jsme schopní zakázkově vyrobit komponenty z různých materiálů

Je možné u nás zadat výrobu konkrétního produktu na základě technické dokumentace a specifikace materiálů. Pak zpravidla následuje vyroba prototipu nebo vyvzorkovaní dílů, komponentu, nebo polotovaru.

Je možné komponenty vyrábět dle požadavku nebo je možné vyvzorkovat podobný existující produkt, který je pro potřeby zákazní postačující.

Jsme schopni  nejen zadat výrobu komponentů, dílů a polotovarů, ale také přesunout celou výrobu a tím výrazné snížit výrobní náklady.

Pak je již jen politická volba zákazníka, které části výroby produktu ponechá na domácí půdě a u kterých dílů nebo komponentů výrobu celků přesune.. Je potřeba zvážit výhody i nevýhody obou řešení. Evropská výroba sebou nese vysoké náklady na mzdy a to prodražuje finální produkt, který je pak obtížně konkurenceschopný, na druhou stranu je nutno říci ze při evropské výrobě se nejlépe kontroluje know-how a dá se lepe a rychleji kontrolovat  řízení procesu

Z našeho pohledu je nejlepší střední cesta kdy se část finálního výrobku na úrovni komponentů a polotovarů vyrobí zakázkově a projektová a kompletační činnost proběhne v domovské firmě. Tato kombinace sníží mzdové náklady a tudíž učiní výrobek konkurence schopnější a nebo ziskovější , bez ohrožení ztráty know-how a spomalení procesů

Výroba zakázkových průmyslových komponentů dle konkrétních specifik na materiál, kvalitu, rychlost a cenu.

Jsme schopni Vám vyhledat výrobce podávaného zakázkového  komponentu, nebo polotovaru a přímo podél preferovaných specifik.

Naši interní zaměstnanci mohou přímo kontrolovat kvalitu výstupu nezávisle na dodavatelské firme. Jsou schopni zajistit kontrolu kvality zakázkové výroby, zadaných parametrů a termínů v průběhu výroby. Kontrola kvality při předání a zaplacení je samozřejmostí.

Zajistíme vyvzorkováni a řízení zakázkové výroby prototypu.

Neničíme české výrobce, ale snažíme se jim snižovat vstupní náklady subdodávkami!

Zajistíme Vám nejvhodnějšího dodavatele pro danou zakázkovou výrobu na základě našich dlouholetých zkušeností. Tím eliminujeme množství potencionálních problémů na minimum .

Naše kancelář v Číně zaměstnává naše vlastní zaměstnance, nejedná se tedy o partnera či prostředníka. Tato skutečnost ještě dál snižuje množství potencionálních

Najdou se firmy, které mají podobné služby, ale servis v Číně zajišťují přes prostředníka. To samozřejmě zvyšuje celkové náklady zakázkové výroby a komunikace není tak pružná. Při vzniku problému externista, který je obvykle placen procentem z realizovaného obchodu rychle ztrácí motivaci problém řešit.

Naše kancelář disponuje skladem, který lze využívat pro optimalizaci nákladů za dopravu. Pokud zakázková výroba probíhá u různých výrobců Vyrobené polotovary a komponenty nemusíme okamžitě odeslat, ale můžeme dát více menších zásilek dohromady a snížit tak distribuční náklady.

Důležitou službou je dohled nad kvalitou balení. Jestliže se opomene tato důležitá část kontroly, může dojít k poškození výrobků při transportu. A právě takové ztráty jsme schopní omezit díky našim zaměstnancům přímo v Číně, kteří mohou na místě vše zkontrolovat.

Napište nám do komentáře. Myslíte si že v Číně se běžně jedí psy a netopíři ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *